Наша адреса: м.Хуст, вул.Жайворонкова,1А

Методична робота

Ефективність навчально-виховного поцесу закладу визначає діяльність методичної служби, ключовою особою якої є вихователь-методист

Тракслер Сільвія Золтанівна                    Пасуль Маріанна Іванівна

Рік за роком складається система навчально–виховної роботи дитячого садка. Педагоги закладу і зараз в постійному пошуку шляхів оновлення, вдосконалення педагогічного процесу : адже одне з головних завдань дошкільного закладу – формування творчої особистості дитини.

Для цього адміністрацією та педагогічним колективом створені умови для всебічного повноцінного розвитку, комфортного перебування дитини в дошкільній установі. Оформлення групових приміщень, кабінетів, залів є педагогічно доцільним, відповідає естетичним та педагогічним вимогам.

Для забезпечення потреби дітей гнучко, варіативно використовувати простір, почуватися володарями ігор та іграшок, виявляти свої інтереси, займатися улюбленими справами , вихователі створили центри розвитку: ігрові, самостійної художньої діяльності, книги, природи, розвиваючих ігор, мовно-театральні, національні, чергових тощо. Тематичні центри оформлено і наповнено матеріалами, посібниками та іграшками так, щоб підказати дітям вид діяльності та способи дій , а у відповідних ігрових зонах – сюжет гри та способів їх реалізації. При цьому враховано вимоги відповідності предметного середовища віковим особливостям вихованців, що дозволяє задовольнити індивідуальні інтереси дітей, зробити навчально-виховний процес диференційованим. Облаштування простору кожної групової кімнати дає можливість вихованцям діяти як підгрупами так й індивідуально.

Навчально–виховний процес у групах ДНЗ забезпечений необхідним педагогічним обладнанням та дидактичним матеріалом відповідно до вимог програми “Українське дошкілля"

У кожній віковій групі створений міні методичний кабінет, де накопичено і систематизовано весь дидактичний та наочний матеріал для організації освітнього процесу з дітьми відповідного дошкільного віку. Осередком здійснення навчально – виховного процесу та роботи з педагогічними кадрами у дошкільному закладі є методичний кабінет.

Педагоги закладу знаходяться у постійних творчих пошуках нестандартного розв’язання навчально-виховних завдань. Активна пошукова, дослідницька діяльність педагогічних працівників спонукає не тільки для одержання і опрацювання нової інформації, але й для апробації власних напрацювань.

Адже вихователь – це не професія, це – доля.

У своїй роботі педагоги закладу керуються словами народної мудрості:

Якщо думати про рік – сій жито,

Якщо думати про вік – сади дерево,

Якщо думаєш про віки – рости і виховуй дітей.

Консультативний тренінг

Тема: "Рухливі ігри - вправи з інтелектуальним навантаженням"

Мета: Ознайомити вихователів з рухливими іграми-вправами з інтелектуальними навантаженням; з'ясувати на прикладах доцільність використання ігор-вправ в ігровій діяльності на заняттях з грамоти, математики, розвитку мови; в ході тренінгу засвоїти нові рухливі ігри з інтелектуальним навантаженням в діловій грі "Я знаю ... " закріпити поняття, доцільність, значення вище згаданих ігор та використання методичних прийомів при їх проведення; стимулювати творчі пропозиції педагогів.

Інтерактивний семінар

Тема: "Формування логіко-математичної компетентності дошкільників"

Мета: підвищити рівень поінформованості учасників щодо формування логіко-математичної компетентності дошкільників відповідно до Державної базової програми розвитку дитини дошкільного віку "Українське дошкілля"