Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) №3 "Дзвіночок"

Наш дитячий садок

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №3 «Дзвіночок»

В нашому дошкільному закладі панує атмосфера добра та довіри, постійного інтересу і щирої приязні.Оточують дітлахів жваві, яскраві, хвилюючі стосунки, активні дії зі словом, музикою, художньою діяльністю, фізкультурними вправами, казкою, грою.Рік за роком складається система навчально-виховної роботи дитячого садка.

Педагоги закладу і зараз в постійному пошуку шляхів оновлення, досконалення педагогічного процесу: адже  одне з головних завдань дошкільного закладу - формування творчої особистості дітини.Для цього адміністрацією та педагогічним колективом створені умови для всебічного повноцінного розвитку, комфортного перебування дитини в дошкільній установі.Оформлення групових приміщень, кабінетів, залів є педагогічно доцільним, відповідає естетичним та педагогічним вимогам.

Для забезпечення потреби дітей гнучко, варіативно використовувати простір, почуватися володарями ігор та іграшок, виявляти свої інтереси, займатися улюбленими справами, вихователі створили центри розвитку: ігрові, самостійної  художньої діяльності, книги, природи, в розвиваючих ігор, мовно-театральні, національні, чергових тощо.Тематичні центри оформлено і наповнено матеріалами, посібниками та іграшками так щоб підказати дітям вид діяльності та способи дій, а у відповідних ігрових зонах - сюжет гри та способів їх реалізації.При цьому враховано вимоги відповідності предметного середовища віковим особливостям вихованців, що дозволяє задовольнити індивідуальні інтереси дітей зробити навчально-виховний процес диференційованим.Облаштування простору кожної групової кімнати дає можливість вихованцям діяти як підгрупами так й індивідуально.

В дошкільному закладі функціонує 14 груп:

5 груп для дітей раннього віку;

9 груп для дітей дошкільного віку.

Робота закладу направлена на:

- гуманізацію педагогічого колективу;

- забезпечення належного рівня фізичного, психічного і духовного розвитку дошкільника;

- розвиток інтелектуально-творчих здібностей;

- зміцнення матеріально-технічної бази.